המלצות

לקוחות מחייכים מספרים על המרפאה

עוד לא פגשתי מרפאת שיניים שילדים משתוקקים לבוא אליה. מרפאה כזאת שהם פשוט מזכירים לי לפני שוב ושוב שלא אשכח את התור, נהנים תוך כדי בזכות הגישה המדהימה של רוני לילדים שבאמת אין דברים כאלה!! רוני, גם בטיפול קשה, יודע להצחיק, להסיח את הדעת ולגרום לילד פשוט ליהנות ולא להרגיש כאב או פחד, עם סרט טוב, משחקים עם הכסא, בלונים בצורות ובעיקר הגישה.. צוות המרפאה מסור, משפחתי ונעים. המרפאה יפה, נקיה, במרכז העיר לוד, מיקום נוח וחניה סמוכה. בקיצור - שנהיה בריאים, אבל אם כבר צריך רופא שיניים! רק אצל רוני!
נעמה פרנקל, לוד
"ברצוני להמליץ על מרפאת השיניים של ד"ר רוני איצקוביץ, 4 מילדיי טופלו במרפאתו. ד"ר איצקוביץ מתייחס בצורה נעימה וברכות מירבית למטופלים לפני ביצוע הטיפול הרפואי בפועל, במשך הטיפול ואף אחריו. לילדים נגרמת חוויה חיובית מההגעה לקבלת טיפול במרפאה. כתוצאה מכך, הפחדים הטבעיים הנלווים לקבלת טיפול שיניים נמנעים. צוות המרפאה זמין תמיד וקשוב לכל בקשה של המטופלים בסבלנות רבה ובמטרה אמיתית לסייע .זאת ועוד, גם אני הפוחד מאוד מטיפולי שיניים, טופלתי ע"י ד"ר איצקוביץ בטיפולים מורכבים, זאת לאחר שבמשך שנים נמנעתי מביצוע הטיפול. ממליץ בחום ובשמחה רבה."
רחמים זוהר מושב גמזו
“הילדים שלי מטופלים אצל ד"ר רוני מזה כמה שנים. הגענו אליו לחוות דעת נוספת בעקבות נפילה, והוא חסך לנו טיפול תרופתי. בנוסף, הוא זיהה בעיה בשיניים שאף רופא קודם אחר שהיינו אצלו לא ראה, וכמובן, התאים טיפול מתאים. אנחנו מרוצים מאוד מהטיפול וממליצים לכל מכרינו מהעיר ומחוצה לה."
אודליה הורביץ, לוד
אחרי ניסיון כושל אצל כמה רופאי שיניים, הגענו למרפאה של ד"ר איצקוביץ עם שני ילדים שכבר הספיקו לפתח חרדה מטיפולי שיניים. ד"ר רוני איצקוביץ הצליח להלהיב אותם ע"י אומנות בבלונים ועוד כל מיני אטרקציות. הגישה שלו לילדים הייתה מדהימה, והאווירה הייתה טובה. לנו כהורים הוא סיפק הסברים בסבלנות רבה, וכל זאת במרפאה נעימה ונקיה. ממליצים בחום!"
משפחת אבי יונה, פתח תקווה
"מעולם לא פגשנו רופא שיניים כל כך נדיב וסבלני כלפי ילדים כמו ד"ר רוני. הדרך החוויתית בה הוא מעביר את הטיפולים משרה ביטחון ורוגע על הילדים, ועוזרת מאוד בבניית האמון של הילדים ברופא."
מבקש להישאר בעילום שם, כפר חב"ד
“הגעתי למרפאה אחרי חוויה שלילית מאוד במרפאה אחרת. ד"ר רוני קיבל אותי בחום ואכפתיות גדולה! ד"ר סנדרה היא האדם הכי שמח וטוב שיכול להיות. כיף להיות מטופלת במרפאה שבה רואים בי קודם כל בן אדם ואח"כ מטופלת."
זיוה מנגיסטו, לוד
"ממליצה בחום על מרפאת שיניים שנהב בניהולו של ד"ר איצקוביץ. ארבעת ילדינו מטופלים אצלו, והם תמיד שמחים ללכת לשם ומתמסרים לטיפול. ד"ר רוני והצוות תמיד עם חיוך, הפתעות והמון סבלנות."
משפחת אדלשטיין, שוהם